W tym miejscu chciałbym eksponować działalność bliskich mi osób i instytucji.

JACEK SANTORSKI
Tchnął we mnie energię w czasie kiedy wypłukałem się z niej kompletnie. Mentor wydawnictwa i wspaniały człowiek!

JS & CO Dom Wydawniczy
Zapraszam do zapoznania się z propozycjami wydawniczymi.

BERGAMOT
Czyli Maciej Zacharjasz. Towarzyszy moim projektom od lat. Fantastyczny człowiek i świetny grafik oraz web designer.
Strona naszego wydawnictwa to również Jego dzieło.

GIMNAZJUM I LICEUM REYTANA W WARSZAWIE
Teraz tu mam swoją klasę i powiem Wam: naprawdę udaną! Bardzo ich lubię. Do tego mądra dyrekcja, co nie jest takie znowu często spotykane.

LICEUM BATOREGO W WARSZAWIE
Byłem uczniem, następnie nauczycielem. Organizowaliśmy tu przez pięć lat zupełnie niezwykłą Konferencję Młodzieży i Nauczycieli, której nowa, lepsza i mądrzejsza dyrekcja kazała się wynosić. No to się wynieśliśmy i czekamy na zmianę dyrekcji.

ROMAN ROCZEŃ
Pięknie śpiewa, towarzyszy mi w najróżniejszych przedsięwzięciach od lat.

AVALON DIVERS
Baza Juniora (Krzyśka) w Marsa Alam w Egipcie. Krzysiek jest mi jak brat, znamy się jeszcze z okresu środkowego mezozoiku, kiedy to razem wyczynowo uprawialiśmy zapasy w Legii Warszawa. Dziś Junior to jeden z najlepszych na świecie instruktorów nurkowych - sami sprawdźcie!

MONIKA BORZYM
Monika - utalentowana wokalistka jazzowa, mądra, pełna ciepła i humoru dziewczyna. Jej debiut narobił sporo pozytywnego szumu, z czego bardzo się cieszę.

CHWILA DA KLUB
Magiczne i przyjazne Hołdysowe miejsce na mapie Warszawy, z uczniami i rodzicami uczniów jesteśmy stałymi bywalcami, spędziliśmy tam już kilka nocy i wieczorów. Klub prowadzony przez rodzinę Hołdysów. Mega klimat z dobrą muzyką!